Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Avrupa Tesisatçı ailesinin deneyim ve tecrübelerine dayanarak aldığınız hizmet sayesinde daha avantajlı ve karlı bir hizmet almış olursunuz.

 Sancaktepe’de hizmet verdiğimiz mahalleler: Abdurrahmangazi Mah. – Akpınar Mah. – Atatürk Mah. – Emek Mah. – Eyüp Sultan Mah. – Fatih Mah. – Hilal Mah. – İnönü Mah. – Kemal Türkler Mah. – Meclis Mah. – Merve Mah. – Mevlana Mah. – Osmangazi Mah. – Paşaköy Mah. – Safa Mah. – Sarıgazi Mah. – Veysel Karani Mah. – Yenidoğan Mah. – Yunus Emre Mah. –

 0530 867 72 25

Su Kaçak Tespiti
Avrupa tesisatçı firması olarak şu kaçak tespitini kameralı cihazlarla akustik dinleme cihazları ile herhangi başka bir yeri kırmadan tespit ediyoruz temiz su tesisatında ise herhangi bir yeri kırmadan noktasal tek bir fayansta tespit ediyoruz. Eğer pis su tesisatında bir kaçağınız varsa Pimaşları kameralı cihazlar ile görüntüleyip kırık, çökme, meğilsizlik gibi kaçakları kurmadan tespit ediyoruz. Avrupa tesisatçı güvencesiyle firmamız 15 yıldır İstanbul geneli mobil hizmeti sayesinde İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.
Eğer banyonuzdan alt kata bir akıntı varsa ve yeni başlayan bir su akıntı ise bu temiz su tesisatında kaçak olduğunu gösterir. Eğer bir yıldır veya daha uzun süreçte alt katınızda bir akıntı var ise ve kabarmalar sarartı şeklinde ise bu pis su tesisatında kaçak olduğunu gösterir firmamızı arayarak daha fazla masrafa yol açmadan yardım alabilirsiniz firmamızı aradıktan sonra ilk önce sorunuzu telefonda dinleyip ve açık adres bilgilerinizi alıyoruz sahadaki en yakın servisimizi 1 saat içerisinde adresinize yollayıp su kaçağı problemini ustalarımız tarafınca çözüyoruz. Eğer evinizde bir Su kaçağı problemi var ise cihazı ve kamerası olmayan ustaları çağırmayın çünkü size daha büyük masrafta bulunabilirler.
SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR
Eğer şu sayacınız sürekli dönüyorsa duvarlarda nem rutubet varsa bu evinizde bir su kaçağının başlangıcıdır ve daha fazla ilerlemeden bizi arayarak firmamızdan yardımda bulunmalısınız. Firmamız yaptığı işlere garanti vermektedir Su kaçağınızı ekiplerimiz tarafınca bulamazsa eğer ücret talebinde kesinlikle bulunmuyoruz.

Pimaş Yıkama

Lavabo giderleri yemek artıkları atılarak pimaş giderlerinin içi yağlanma veya kireçlemeye sebeb olmaktadır. İlk önce firmamız tarafından adrese ekip yollanarak gider borusuna kamera ilr bakmaktayız pimaşınızın içi çok yağlı veya gider borusunda daralma gözüküyor ise basınçlı yıkama makinesi ile pimaşınızın içi temizlenir sürekli tıkanma söz konusu ise ve gider borusunda herhangi bir yağlanma veya vebenzeri şeyler gözükmez ise gider borunuzda eğimsizlik veya çökme olabilir firmamız bunu kamerada müşterilere en iyi bir şekilde hiç bir müşteriyi mağdur etmeden kısa yollu çözüme ulaştıracaktır eğer sizin de bir tesisat firmasına ihtiyacınız varsa uzman kadrolu firmamızdan pimaş yıkamaya ihtiyacınız varsa 05308677225 – 02124464630 iletişim numaralarından yardımda bulunabilirsiniz. Yağlanmanın sebebi ise genelde mutfak giderlerinde gözükmektedir çünkü kahve atığı yemek artıkları boruları yağlanmaya götürmektedir bir diğer yanı ise mutfak giderlerinin uzun ve meyilsiz olmasıdır lokanta veya herhangi bir işletme sahibiyseniz giderlere lavabo açıcı veya asitli kimyasallar kullanmamalısınız çünkü asitli kimyasallar eski pimaşları yakma olasılığı ve boruyu büzme haline getirebilir bu nedenle size maddi açıdan daha fazla masrafa yol açabilir. Yaptığımız pimaş yıkama hizmetine gider borusunda meyilsizlik veya çökme söz konusu yoksa firmamız güvencesiyle garanti veriyoruz hizmetimiz bütün İstanbul geneli olmaktadır. Tuvalet borularında ise en çok sık karşılaşılan sorunlar kireçlemelerdir ve bu gibi sorunlar ıslak mendil kağıt peçete ve bez benzeri maddeleri kirece yapışmaktadır tuvalet gideriniz sürekli tıkanıyorsa gider borusunda kireçleme mevcut olabilir ve döktüğünüz kimyasallar borulara çatlaklık ve ezilme tehlikesi meydana getirir firmamızı arayarak kameralı cihazlarımız ile sorunuzu giderelim aynı gün içinde istanbul geneli her yere hizmetimiz vardır pimaş yıkama hizmetini basınçlı su ile temizliyoruz yağlanma kireçlenme sorunuzu herhangi bir yeri kırmadan temizliyoruz işlem tamamlandıktan sonra kamera ile tekrar gider borusunu kamera ile görüntüleyip müşterimize gösteriyoruz

Tesisat borularının yıpranması veya tesisatın yanlış uygulanması su kaçaklarının oluşmasına sebep olabilir. Sunulan hizmet hem sizi hem de eğer etkiliyorsa komşularınızı memnun eder. Çünkü bu durum ister istemez rahatsız edecektir. Cihazla su kaçağı tespiti yaparken fiyat değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise her işlem aynı değildir. Kimi işlemler uzun sürer ve farklı işlemler gerektirir.

Akustik dinleme cihazları, termal kamera ve pimaş görüntüleme kamerası kullanılan cihazla su kaçağı tespit ekipmanlarıdır. Elimizde bu ürünlerin olması tespiti yapabileceğimiz anlamına gelmez. Bu işin uzmanı da olmak gerekir.

Sancaktepe Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

Yüksek basınç su kaçaklarının oluşmasına sebep olmaktadır. Gece ve gündüz suyun basıncı farklılık göstermektedir. Bir diğer su kaçağı sebebi koç vuruşu denilen durum olabilir. Koç vuruşu, gün içinde sürekli olarak açıp kapatılan ve ani kapatılan musluklarda basınç kaybı meydana gelmektedir. Bir diğer sorun ise korozyondur. Kalitesiz olan su boruları su sızıntılarına sebep olabilir. Binaların yapısındaki bozukluklar bina eskidikçe artmaktadır.

 

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Eskiden su kaçağı olduğu zaman neredeyse tüm banyo veya mutfak fayansları kırılmak zorunda kalıyordur. Teknolojinin gelişmesiyle ya bir veya birkaç kalebodur ya da herhangi bir kırma işlemi yapılmadan su kaçağı tamiri yapılmaktadır. Su kaçağı bulma işlemini en doğru bu işle uğraşan tesisatçılar yapmaktadır. Kendimiz bunun çözümünü yapamayız. Tespiti evde bilinçsizce yapılacak kadar kolay değildir. Kendimiz yapmaya çalışsak daha masraflı hale gelir. Su kaçağı tespiti mutlaka cihaz yardımı ile yapılır. Su kaçağı bulma amacıyla kullanılan cihazlar üç kategoride ele alınır. Bunlar; Atık su kaçakları için kullanılan cihazlar, pimaş borularının görüntülenmesini sağlayan cihazlar kullanılır. Temiz su için kullanılan cihazlar, özel dinleme cihazları ve su tesisatı test pompaları ile su kaçağı olan bölge tespit edilir.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Öncelikle genel olarak su kaçağı tespiti yapan firmalar, şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır

Tuvaletin temiz tutulması da oldukça önemlidir. Tıkalı bir tuvalet için profesyonel yardım almak maddi kayıpların daha az olmasına yardımcı olur. Tesisatta ciddi sorunların oluşmaması adına profesyonel ekiplerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Kendi uğraşlarımızla çözüm bulmaya çalıştığımızda tesisat borularının geçtiği alanlar kırılabilir, darbe alabilir. Daha ilkel çözümler kullanarak hem zamandan hem de maddi anlamda zarar edebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda su kaçağı tespiti konusunda uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Bu ve benzeri su kaçağı durumları çoğu kişinin başına gelebilir. Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtula bilinir. su kaçağı problemlerinde eski tip çözümler üretmek yerine daha teknolojik sistemler kullanmayı tercih etmelisiniz.

tıkalı klozet açma – klozet tıkanıklığı neyle açılır – alaturka tuvalet tıkanıklığı açma – kanal açma – kamerayla kaçak su tespiti – lavabo  tıkanan klozeti açmak için – mutfak gider tıkanıklığı açma – dogal lavabo acma – tuvalet tıkanıklığı açma ne kadar – tuvalet gideri açma – istanbul robotla tıkanıklık açma – kameralı tıkanıklık açma – tıkalı lavaboyu nasıl açarız – kameralı lavabo açma – tıkanan lavabo gideri nasıl açılır

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

  .  .

Ürünleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Shopping cart