Peugeot Minibüs Fiyatları

Peugeot Minibüs Fiyatları

Peugeot Minibüs Fiyatları

Peugeot Ticari Fiyat Listesi Kasım 2022

ModelYakıt TipiTavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 100hpDizel513.500 TL
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp 6MTDizel537.000 TL
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp EAT8Dizel621.500 TL
Rifter GT 1.5 BlueHDi 130hp EAT8Dizel656.500 TL
Partner Van UZUN COMFORT 1.5 BlueHDi 100 hpDizel430.000 TL
Expert Van STANDART (L2) 1.5 BlueHDi 120hpDizel510.000 TL
Expert Van UZUN (L3) 2.0 BlueHDi 145 hpDizel535.000 TL
Expert COMBI (4+1) 2.0 BlueHDi 145 hp €6.3Dizel636.500 TL
Expert CITY VAN (5+1) 2.0 BlueHDi 145 hp €6.3Dizel656.000 TL
Expert Traveller ALLURE L3 8+1 2.0 BlueHDi 180 hp EAT8Dizel805.000 TL
Boxer Van L2H2 2.2 BlueHDi 165hp (11.5 m3)Dizel512.000 TL
Boxer Van L3H2 2.2 BlueHDi 140hp (13 m3)Dizel543.500 TL
Boxer Van L4H2 2.2 BlueHDi 165hp (15 m3)Dizel567.500 TL
Boxer Van L4H3 2.2 BlueHDi 165hp (17 m3)Dizel578.000 TL
Boxer Van L4H2 2.2 BlueHDi 165 S&S Euro 6.3 (15 m3) 4TonDizel567.500 TL
Boxer Okul L4H2 2.2 BlueHDi 165 S&S Euro 6.3 (15 m3) 4Ton815.000 TL
Boxer Personel L4H2 2.2 BlueHDi 165 S&S Euro 6.3 (15 m3) 4Ton793.000 TL

Peugeot Minibüs Fiyatları

Fiyatn.com binlerce ürün ve mağazanın yer aldığı, alışveriş standartlarına yenilikler getirmek için 2020 yılında kurulmuştur. Alışverişi, hem müşterilerimiz hem de mağazalarımız için daha kolay hale getiriyor, her iki taraf için de güvenli ve interaktif bir süreci garanti ediyoruz.

Memnuniyetinizi garanti eden bazı harika özelliklerimiz var!

Ürünleri uluslararası standartları baz alarak kategorilere ayırır, öne çıkan özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimleriyle satın alma öncesi için çeşitli bilgiler sunarız. Geçmişe dönük fiyatları görebilir, farklı satıcıların aktif fiyatlarını tek noktada görerek seçim yapmanızı kolaylaştırırız.
Fiyat Alarmı?
Fiyatn.com ile ihtiyacınız olan ürünü bütçeniz doğrultusunda seçebilmenizi mümkün kılmak için de fiyat alarmı yeniliğini sunuyoruz. Bu sayede ürün fiyatı düşer veya istediğiniz seviyeye gelirse bildirim alabilirsiniz.

Özel Teklifler?
Mağazalarımız özel günlerin dışında da promosyonlar sunabilir. Böylece sadece en iyi fiyatı almakla kalmaz, bunun yanında promosyonun avantajlarından da faydalanırsınız. Avantajları Fiyatn.com anasayfasından veya favorilerinize eklediğiniz mağazaların size göndereceği bildirimlerden takip edebilirsiniz.

Flaş İndirimler?
Fiyatn.com mağazalarıyla anlaşmalı olarak gün içinde çeşitli ürünlerde flaş indirimler sunabilir. Fiyatn.com anasayfası üzerinden takip edebileceğiniz bu indirimler sadece stok ve süre sınırlıdır; ihtiyacınız kadar almakta özgürsünüz.

Yenilikler Yakında!
Fiyatn.com mobil uygulaması bazı benzersiz özellikleriyle tasarlanmaya devam ediyor. E-posta bildirimlerinizi açarak süreci takip edebilirsiniz. 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fiyatn.com sorumlu değildir. Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Fiyatn.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Fiyatn.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Fiyatn.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Fiyatn.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Fiyatn.com markası ve diğer markalar, www.fiyatn.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Fiyatn.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Fiyatn.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

“Ürünleri nasıl karşılaştırırım?”

Bir ürün sayfasında “karşılaştırma listesi ekle” butonunu kullanarak birden fazla ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünleri ana menüde yer alan karşılaştırma listesi ikonuna tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Üstelik tüm özellikleri tek tek karşılaştırmak zorunda değilsiniz. “Sadece farkları göster’ i işaretleyerek sadece farklılıkları görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatn ile ∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
1.
Karşılaştırın
İhtiyacınız olan ürünü rakipleriyle karşılaştırın
İhtiyacınız olan özelliklerden emin olmak için rakipleri devreye sokun. Belki daha uygun fiyata daha iyisini bulabilirsiniz.
2.
En İyi Fiyatı Bulun
Burada bir ürünün birden çok satıcı vardır
Her satıcı, ürünlerini istediği fiyatta satmakta özgürdür. Siz de öylesiniz. Aynı ürüne neden daha fazla veresiniz?
3.
Tadını Çıkarın
En iyi fiyattan sipariş vermenin tadını çıkarın
Sipariş verdiğiniz ürünlerin satıcılarını sürekli denetler, her alışverişten memnun kalmanızı garanti ederiz.
Paranız Cebinizde Kalsın
Karşılaştırarak, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ödemekten kaçınabilirsiniz. Üstelik aynı ürün için her zaman daha iyi bir fiyat teklifimiz vardır.
Kapsamlı Arama
Fiyatı dışında kullanım deneyimi ve değerlendirmeleri biz de önemsiyoruz. Bu yüzden fiyatn aramaları ürün hakkında türlü içerikleri de kapsar.
Türkiye’nin ∩ çok tercih edilen tedarikçi ve satıcıları arasına katılın!
Ürün İncelemeleri
İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz ∩ trend ürünleri inceliyoruz. Mutlaka göz atın!
Fırsatlar için abone olun
Fırsat kuponları, indirimleri ve kampanyaları içerir. İstenildiğinde iptal edilebilir.
Haftanın ∩ iyi Fırsatları
Fiyatn ile binlerce ürünü en uygun fiyata satın alır, hep kazançlı çıkarsınız!
∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
Fiyatn’le her zaman kazanırsınız!
Ürünleri karşılaştır, en iyi fiyatı bul ve siparişinin tadını çıkar.

İşte bu kadar basit!

‘n’ Yeniler Geldi
YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİ BAŞLASIN!
2022’E GİRMEDEN ‘N’ İYİ FIRSATLARDAN DOYASIYA FAYDALANIN
SİZE ÖZEL
İNDİRİM KUPONLARI
KAZANMAYA BAŞLAYIN!

 

carmen

Tags: 0 km Peugeot Minibüs0 km Peugeot Minibüs Fiyatı0 km Peugeot Minibüs Fiyatları2022 Minibüs fiyatları2022 Minibüs modelleriaraba değeriaraba fiyatlarıaraba haberleriaraba karşılaştıraraba karşılaştırmaaraba markalarıaraba modelleriaraba modelleri ve fiyatlarıaraba yorumaraba yorumlarıelektrikli arabalarElektrikli Minibüslerelektrikli Peugeot Minibüshibrit arabalarhibrit MinibüslerminibüsMinibüs fiyatMinibüs fiyatlarıMinibüs karşılaştırmaMinibüs modellerioto karşılaştıroto karşılaştırmaPeugeot MinibüsPeugeot Minibüs 2022Peugeot Minibüs bagaj hacmiPeugeot Minibüs deposu kaç litrePeugeot Minibüs dizel otomatikPeugeot Minibüs dizel yakıt tüketimiPeugeot Minibüs donanım paketleriPeugeot Minibüs fiyatPeugeot Minibüs fiyat listesiPeugeot Minibüs FiyatıPeugeot Minibüs fiyatlarıPeugeot Minibüs full paketPeugeot Minibüs hangi segmentPeugeot Minibüs iç dizaynPeugeot Minibüs incelemePeugeot Minibüs jantPeugeot Minibüs jant modelleriPeugeot Minibüs jant ölçüsüPeugeot Minibüs kaç kiloPeugeot Minibüs kaç paraPeugeot Minibüs kampanyaPeugeot Minibüs liste fiyatıPeugeot Minibüs modelleriPeugeot Minibüs Modelleri ve FiyatlarıPeugeot Minibüs motorPeugeot Minibüs Motor SeçenekleriPeugeot Minibüs nasılPeugeot Minibüs ne kadarPeugeot Minibüs ne kadar yakarPeugeot Minibüs ölçüleriPeugeot Minibüs otomatikPeugeot Minibüs otomatik yorumPeugeot Minibüs ötv indirimiPeugeot Minibüs ötv'siz fiyatıPeugeot Minibüs özellikleriPeugeot Minibüs Paket SıralamasıPeugeot Minibüs renkleriPeugeot Minibüs şanzımanPeugeot Minibüs teknik özellikleriPeugeot Minibüs uzunlukPeugeot Minibüs yakıt tüketimiPeugeot Minibüs yeni kasaPeugeot Minibüs yorumlaryeni Peugeot MinibüsYeni Peugeot Minibüs FiyatlarıYeni Peugeot Minibüs Modelleri

Recent Posts

Audi S3 Sportback Fiyatları

Audi S3 Sportback Fiyatları TFSI quattro S tronic Teknik veriler   Motor gücü Silindir cc…

28 dakika ago

Chery Hangi Ülkenin Markası

Chery Hangi Ülkenin Markası Chery; Çin merkezli bir otomotiv şirketidir.[1] Şirket, 1997 yılında Çin hükümeti…

1 saat ago

Chevrolet Hangi Ülkenin Markası

Chevrolet Hangi Ülkenin Markası Chevrolet: Chevy veya Chevrolet Division of General Motors Company, 1911'de kurulmuş…

2 saat ago

Audi A3 Sedan Teknik Özellikleri

Audi A3 Sedan Teknik Özellikleri Audi A3 Sedan Teknik Özellikleri Advanced 35 TFSI S tronic…

3 saat ago

Audi A3 Sportback Teknik Özellikleri

Audi A3 Sportback Teknik Özellikleri https://youtu.be/cwor6U4JuVI Audi A3 Sportback Teknik Özellikleri Advanced 35 TFSI S…

4 saat ago

2023 Audi A3 Sedan Fiyatları

2023 Audi A3 Sedan Fiyatları Advanced 35 TFSI S tronic Teknik veriler Motor gücü Silindir…

5 saat ago