2022 Renault Kangoo Fiyat Listesi

2022 Renault Kangoo Fiyat Listesi

2022 Renault Kangoo Fiyat Listesi

Renault Ticari Fiyat Listesi Kasım 2022

ModelTavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı
Yeni Express Combi / Joy 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full433.000 TL
Yeni Express Combi / Touch 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full441.900 TL
Yeni Express Van / Joy 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full369.900 TL
Trafic Combi / 5+1 Grand Confort 6 m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full627.000 TL
Trafic Combi / 5+1 Grand Confort 6 m3 2.0 Blue dCi EDC 170 bg D-Full686.900 TL
Trafic Combi / 8+1 Grand Confort 6 m3 2.0 Blue dCi EDC 170 bg D-Full740.900 TL
Trafic Panelvan / Grand Confort 6m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full 537.900 TL
Master Panelvan / L1H1 8 m3 150 bg D-Full537.900 TL
Master Panelvan / L1H2 9 m3 150 bg D-Full539.900 TL
Master Panelvan / L2H2 11 m3 150 bg D-Full543.000 TL
Master Panelvan / L3H2 13 m3 150 bg D-Full552.000 TL
Master Panelvan / L4H2 15 m3 165 bg D-Full626.000 TL
Master Panelvan / L4H3 17 m3 Çift Teker 4.5 Ton 165 bg VID D-Full674.900 TL
Master Kamyonet / L2 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg D-Full543.000 TL
Master Kamyonet / L2 – Çift Kabin ÖÇ TT 165 bg D-Full543.000 TL
Master Kamyonet / L3 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg D-Full545.000 TL
Master Kamyonet / L3 – Çift Kabin ÖÇ TT 165 bg D-Full545.000 TL
Master Kamyonet / L2 – Tek Kabin 3.5T Aİ TT 145 bg D-Full – Sac Kasa584.000 TL
Master Kamyonet / L2 – Çift Kabin 3.5T ÖÇ TT 165 bg D-Full – Sac Kasa584.000 TL
Master Kamyonet / L3 – Tek Kabin 3.5T Aİ TT 145 bg D-Full – Sac Kasa586.000 TL
Master Kamyonet / L3 – Çift Kabin 3.5T 165 bg D-Full – Sac Kasa586.000 TL

Renault Ticari Fiyat Listesi

Fiyatn.com binlerce ürün ve mağazanın yer aldığı, alışveriş standartlarına yenilikler getirmek için 2020 yılında kurulmuştur. Alışverişi, hem müşterilerimiz hem de mağazalarımız için daha kolay hale getiriyor, her iki taraf için de güvenli ve interaktif bir süreci garanti ediyoruz.

Memnuniyetinizi garanti eden bazı harika özelliklerimiz var!

Ürünleri uluslararası standartları baz alarak kategorilere ayırır, öne çıkan özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimleriyle satın alma öncesi için çeşitli bilgiler sunarız. Geçmişe dönük fiyatları görebilir, farklı satıcıların aktif fiyatlarını tek noktada görerek seçim yapmanızı kolaylaştırırız.
Fiyat Alarmı?
Fiyatn.com ile ihtiyacınız olan ürünü bütçeniz doğrultusunda seçebilmenizi mümkün kılmak için de fiyat alarmı yeniliğini sunuyoruz. Bu sayede ürün fiyatı düşer veya istediğiniz seviyeye gelirse bildirim alabilirsiniz.

Özel Teklifler?
Mağazalarımız özel günlerin dışında da promosyonlar sunabilir. Böylece sadece en iyi fiyatı almakla kalmaz, bunun yanında promosyonun avantajlarından da faydalanırsınız. Avantajları Fiyatn.com anasayfasından veya favorilerinize eklediğiniz mağazaların size göndereceği bildirimlerden takip edebilirsiniz.

Flaş İndirimler?
Fiyatn.com mağazalarıyla anlaşmalı olarak gün içinde çeşitli ürünlerde flaş indirimler sunabilir. Fiyatn.com anasayfası üzerinden takip edebileceğiniz bu indirimler sadece stok ve süre sınırlıdır; ihtiyacınız kadar almakta özgürsünüz.

Yenilikler Yakında!
Fiyatn.com mobil uygulaması bazı benzersiz özellikleriyle tasarlanmaya devam ediyor. E-posta bildirimlerinizi açarak süreci takip edebilirsiniz. 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fiyatn.com sorumlu değildir. Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Fiyatn.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Fiyatn.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Fiyatn.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Fiyatn.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Fiyatn.com markası ve diğer markalar, www.fiyatn.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Fiyatn.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Fiyatn.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

“Ürünleri nasıl karşılaştırırım?”

Bir ürün sayfasında “karşılaştırma listesi ekle” butonunu kullanarak birden fazla ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünleri ana menüde yer alan karşılaştırma listesi ikonuna tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Üstelik tüm özellikleri tek tek karşılaştırmak zorunda değilsiniz. “Sadece farkları göster’ i işaretleyerek sadece farklılıkları görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatn ile ∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
1.
Karşılaştırın
İhtiyacınız olan ürünü rakipleriyle karşılaştırın
İhtiyacınız olan özelliklerden emin olmak için rakipleri devreye sokun. Belki daha uygun fiyata daha iyisini bulabilirsiniz.
2.
En İyi Fiyatı Bulun
Burada bir ürünün birden çok satıcı vardır
Her satıcı, ürünlerini istediği fiyatta satmakta özgürdür. Siz de öylesiniz. Aynı ürüne neden daha fazla veresiniz?
3.
Tadını Çıkarın
En iyi fiyattan sipariş vermenin tadını çıkarın
Sipariş verdiğiniz ürünlerin satıcılarını sürekli denetler, her alışverişten memnun kalmanızı garanti ederiz.
Paranız Cebinizde Kalsın
Karşılaştırarak, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ödemekten kaçınabilirsiniz. Üstelik aynı ürün için her zaman daha iyi bir fiyat teklifimiz vardır.
Kapsamlı Arama
Fiyatı dışında kullanım deneyimi ve değerlendirmeleri biz de önemsiyoruz. Bu yüzden fiyatn aramaları ürün hakkında türlü içerikleri de kapsar.
Türkiye’nin ∩ çok tercih edilen tedarikçi ve satıcıları arasına katılın!
Ürün İncelemeleri
İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz ∩ trend ürünleri inceliyoruz. Mutlaka göz atın!
Fırsatlar için abone olun
Fırsat kuponları, indirimleri ve kampanyaları içerir. İstenildiğinde iptal edilebilir.
Haftanın ∩ iyi Fırsatları
Fiyatn ile binlerce ürünü en uygun fiyata satın alır, hep kazançlı çıkarsınız!
∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
Fiyatn’le her zaman kazanırsınız!
Ürünleri karşılaştır, en iyi fiyatı bul ve siparişinin tadını çıkar.

İşte bu kadar basit!

‘n’ Yeniler Geldi
YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİ BAŞLASIN!
2022’E GİRMEDEN ‘N’ İYİ FIRSATLARDAN DOYASIYA FAYDALANIN
SİZE ÖZEL
İNDİRİM KUPONLARI
KAZANMAYA BAŞLAYIN!

 

carmen

Tags: 0 km Renault Kangoo0 km Renault Kangoo Fiyatı0 km Renault Kangoo Fiyatları2022 Panelvan fiyatları2022 Panelvan modelleriaraba değeriaraba fiyatlarıaraba haberleriaraba karşılaştıraraba karşılaştırmaaraba markalarıaraba modelleriaraba modelleri ve fiyatlarıaraba yorumaraba yorumlarıelektrikli arabalarElektrikli Panelvanlerelektrikli Renault Kangoohibrit arabalarhibrit Panelvanleroto karşılaştıroto karşılaştırmapanelvanPanelvan fiyatPanelvan fiyatlarıPanelvan karşılaştırmaPanelvan modelleriRenault KangooRenault Kangoo 2022Renault Kangoo bagaj hacmiRenault Kangoo deposu kaç litreRenault Kangoo dizel otomatikRenault Kangoo dizel yakıt tüketimiRenault Kangoo donanım paketleriRenault Kangoo fiyatRenault Kangoo fiyat listesiRenault Kangoo FiyatıRenault Kangoo fiyatlarıRenault Kangoo full paketRenault Kangoo hangi segmentRenault Kangoo iç dizaynRenault Kangoo incelemeRenault Kangoo jantRenault Kangoo jant modelleriRenault Kangoo jant ölçüsüRenault Kangoo kaç kiloRenault Kangoo kaç paraRenault Kangoo kampanyaRenault Kangoo liste fiyatıRenault Kangoo modelleriRenault Kangoo Modelleri ve FiyatlarıRenault Kangoo motorRenault Kangoo Motor SeçenekleriRenault Kangoo nasılRenault Kangoo ne kadarRenault Kangoo ne kadar yakarRenault Kangoo ölçüleriRenault Kangoo otomatikRenault Kangoo otomatik yorumRenault Kangoo ötv indirimiRenault Kangoo ötv'siz fiyatıRenault Kangoo özellikleriRenault Kangoo Paket SıralamasıRenault Kangoo renkleriRenault Kangoo şanzımanRenault Kangoo teknik özellikleriRenault Kangoo uzunlukRenault Kangoo yakıt tüketimiRenault Kangoo yeni kasaRenault Kangoo yorumlaryeni Renault KangooYeni Renault Kangoo FiyatlarıYeni Renault Kangoo Modelleri

Recent Posts

Audi RS 5 Sportback Fiyat Listesi 2023

Audi RS 5 Sportback Fiyat Listesi 2023 Audi RS 5 Sportback Fiyat Listesi 2023 Audi…

11 dakika ago

2023 Audi A3 Sportback Fiyatları

2023 Audi A3 Sportback Fiyatları https://youtu.be/cwor6U4JuVI Advanced 35 TFSI S tronic   Motor gücü Silindir…

20 dakika ago

2023 Alfa Romeo Fiyatları

2023 Alfa Romeo Fiyatları                 2023 Alfa Romeo…

1 saat ago

2023 Alfa Romeo Stelvio Fiyatları

2023 Alfa Romeo Stelvio Fiyatları https://youtu.be/j8SSSZDgR9w           2023 Alfa Romeo Stelvio…

2 saat ago

Audi A5 Sportback Teknik Özellikleri

Audi A5 Sportback Teknik Özellikleri Audi A5 Sportback Teknik Özellikleri Advanced 40 TDI quattro S…

2 saat ago

2023 Audi A5 Coupe Fiyatları

2023 Audi A5 Coupe Fiyatları Advanced 40 TDI quattro S tronic Teknik veriler   Motor…

3 saat ago