Alfa Romeo Stelvio Fiyat Listesi 2022

Alfa Romeo Stelvio Fiyat Listesi 2022

Alfa Romeo Stelvio

ModelDonanım
Stelvio 2.0 200hp Sprint AWD Benzinli AT4×4 Sprint Otomatik Benzinli
Stelvio 2.0 280hp Veloce AWD Benzinli AT4×4 Veloce Otomatik Benzinli
Stelvio 2.0 280hp Estrema AWD Benzinli AT4×4 Estrema Otomatik BenzinliAlfa Romeo Fiyat Listesi Kasım 2022

ModelDonanımFiyat
Giulia 2.0 200hp Sprint RWD Benzinli AT4×2 Sprint Otomatik Benzinli2.009.950 TL
Giulia 2.0 280hp Veloce AWD Benzinli AT4×4 Veloce Otomatik Benzinli2.164.950 TL
Giulia 2.0 280hp Lusso AWD Benzinli AT4×4 Otomatik Benzinli2.284.950 TL
Stelvio 2.0 200hp Sprint AWD Benzinli AT4×4 Sprint Otomatik Benzinli2.169.950 TL
Stelvio 2.0 280hp Veloce AWD Benzinli AT4×4 Veloce Otomatik Benzinli2.364.950 TL
Stelvio 2.0 280hp Lusso AWD Benzinli AT4×4 Otomatik Benzinli2.504.950 TL
Tonale TI 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT4×2 Tl (Otomatik) Benzinli Hibrit1.391.500 TL
Tonale Sprint 1.6 Diesel 130hp DCT4×2 DCT(Otomatik) Dizel1.291.500 TL
Tonale TI 1.6 Diesel 130hp DCT4×2 TI DCT(Otomatik) Dizel1.341.500 TL
Tonale Edizione Speciale 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT4×2 Edizione Speciale TCT (Otomatik) Benzinli Hibrit1.441.500 TL
Tonale Veloce 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT4×2 TCT (Otomatik) Benzinli Hibrit1.441.500 TL

Alfa Romeo Stelvio Fiyat Listesi

Alfa Romeo Stelvio Fiyatları

Fiyatn.com binlerce ürün ve mağazanın yer aldığı, alışveriş standartlarına yenilikler getirmek için 2020 yılında kurulmuştur. Alışverişi, hem müşterilerimiz hem de mağazalarımız için daha kolay hale getiriyor, her iki taraf için de güvenli ve interaktif bir süreci garanti ediyoruz.

Memnuniyetinizi garanti eden bazı harika özelliklerimiz var!

Ürünleri uluslararası standartları baz alarak kategorilere ayırır, öne çıkan özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimleriyle satın alma öncesi için çeşitli bilgiler sunarız. Geçmişe dönük fiyatları görebilir, farklı satıcıların aktif fiyatlarını tek noktada görerek seçim yapmanızı kolaylaştırırız.
Fiyat Alarmı?
Fiyatn.com ile ihtiyacınız olan ürünü bütçeniz doğrultusunda seçebilmenizi mümkün kılmak için de fiyat alarmı yeniliğini sunuyoruz. Bu sayede ürün fiyatı düşer veya istediğiniz seviyeye gelirse bildirim alabilirsiniz.

Özel Teklifler?
Mağazalarımız özel günlerin dışında da promosyonlar sunabilir. Böylece sadece en iyi fiyatı almakla kalmaz, bunun yanında promosyonun avantajlarından da faydalanırsınız. Avantajları Fiyatn.com anasayfasından veya favorilerinize eklediğiniz mağazaların size göndereceği bildirimlerden takip edebilirsiniz.

Flaş İndirimler?
Fiyatn.com mağazalarıyla anlaşmalı olarak gün içinde çeşitli ürünlerde flaş indirimler sunabilir. Fiyatn.com anasayfası üzerinden takip edebileceğiniz bu indirimler sadece stok ve süre sınırlıdır; ihtiyacınız kadar almakta özgürsünüz.

Yenilikler Yakında!
Fiyatn.com mobil uygulaması bazı benzersiz özellikleriyle tasarlanmaya devam ediyor. E-posta bildirimlerinizi açarak süreci takip edebilirsiniz. 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fiyatn.com sorumlu değildir. Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Fiyatn.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Fiyatn.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Fiyatn.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Fiyatn.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Fiyatn.com markası ve diğer markalar, www.fiyatn.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Fiyatn.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Fiyatn.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

“Ürünleri nasıl karşılaştırırım?”

Bir ürün sayfasında “karşılaştırma listesi ekle” butonunu kullanarak birden fazla ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünleri ana menüde yer alan karşılaştırma listesi ikonuna tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Üstelik tüm özellikleri tek tek karşılaştırmak zorunda değilsiniz. “Sadece farkları göster’ i işaretleyerek sadece farklılıkları görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatn ile ∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
1.
Karşılaştırın
İhtiyacınız olan ürünü rakipleriyle karşılaştırın
İhtiyacınız olan özelliklerden emin olmak için rakipleri devreye sokun. Belki daha uygun fiyata daha iyisini bulabilirsiniz.
2.
En İyi Fiyatı Bulun
Burada bir ürünün birden çok satıcı vardır
Her satıcı, ürünlerini istediği fiyatta satmakta özgürdür. Siz de öylesiniz. Aynı ürüne neden daha fazla veresiniz?
3.
Tadını Çıkarın
En iyi fiyattan sipariş vermenin tadını çıkarın
Sipariş verdiğiniz ürünlerin satıcılarını sürekli denetler, her alışverişten memnun kalmanızı garanti ederiz.
Paranız Cebinizde Kalsın
Karşılaştırarak, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ödemekten kaçınabilirsiniz. Üstelik aynı ürün için her zaman daha iyi bir fiyat teklifimiz vardır.
Kapsamlı Arama
Fiyatı dışında kullanım deneyimi ve değerlendirmeleri biz de önemsiyoruz. Bu yüzden fiyatn aramaları ürün hakkında türlü içerikleri de kapsar.
Türkiye’nin ∩ çok tercih edilen tedarikçi ve satıcıları arasına katılın!
Ürün İncelemeleri
İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz ∩ trend ürünleri inceliyoruz. Mutlaka göz atın!
Fırsatlar için abone olun
Fırsat kuponları, indirimleri ve kampanyaları içerir. İstenildiğinde iptal edilebilir.
Haftanın ∩ iyi Fırsatları
Fiyatn ile binlerce ürünü en uygun fiyata satın alır, hep kazançlı çıkarsınız!
∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
Fiyatn’le her zaman kazanırsınız!
Ürünleri karşılaştır, en iyi fiyatı bul ve siparişinin tadını çıkar.

İşte bu kadar basit!

‘n’ Yeniler Geldi
YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİ BAŞLASIN!
2022’E GİRMEDEN ‘N’ İYİ FIRSATLARDAN DOYASIYA FAYDALANIN
SİZE ÖZEL
İNDİRİM KUPONLARI
KAZANMAYA BAŞLAYIN!

 

carmen

Tags: 0 km Alfa Romeo Stelvio0 km Alfa Romeo Stelvio Fiyatı0 km Alfa Romeo Stelvio Fiyatları2022 otomobil fiyatları2022 otomobil modelleriAlfa Romeo StelvioAlfa Romeo Stelvio 2022Alfa Romeo Stelvio bagaj hacmiAlfa Romeo Stelvio deposu kaç litreAlfa Romeo Stelvio dizel otomatikAlfa Romeo Stelvio dizel yakıt tüketimiAlfa Romeo Stelvio donanım paketleriAlfa Romeo Stelvio fiyatAlfa Romeo Stelvio fiyat listesiAlfa Romeo Stelvio FiyatıAlfa Romeo Stelvio fiyatlarıAlfa Romeo Stelvio full paketAlfa Romeo Stelvio hangi segmentAlfa Romeo Stelvio iç dizaynAlfa Romeo Stelvio incelemeAlfa Romeo Stelvio jantAlfa Romeo Stelvio jant modelleriAlfa Romeo Stelvio jant ölçüsüAlfa Romeo Stelvio kaç kiloAlfa Romeo Stelvio kaç paraAlfa Romeo Stelvio kampanyaAlfa Romeo Stelvio liste fiyatıAlfa Romeo Stelvio modelleriAlfa Romeo Stelvio Modelleri ve FiyatlarıAlfa Romeo Stelvio motorAlfa Romeo Stelvio Motor SeçenekleriAlfa Romeo Stelvio nasılAlfa Romeo Stelvio ne kadarAlfa Romeo Stelvio ne kadar yakarAlfa Romeo Stelvio ölçüleriAlfa Romeo Stelvio otomatikAlfa Romeo Stelvio otomatik yorumAlfa Romeo Stelvio ötv indirimiAlfa Romeo Stelvio ötv'siz fiyatıAlfa Romeo Stelvio özellikleriAlfa Romeo Stelvio Paket SıralamasıAlfa Romeo Stelvio renkleriAlfa Romeo Stelvio şanzımanAlfa Romeo Stelvio SUV FiyatlarıAlfa Romeo Stelvio SUV ModelleriAlfa Romeo Stelvio teknik özellikleriAlfa Romeo Stelvio uzunlukAlfa Romeo Stelvio yakıt tüketimiAlfa Romeo Stelvio yeni kasaAlfa Romeo Stelvio yorumlararaba değeriaraba fiyatlarıaraba haberleriaraba karşılaştıraraba karşılaştırmaaraba markalarıaraba modelleriaraba modelleri ve fiyatlarıaraba yorumaraba yorumlarıelektrikli Alfa Romeo Stelvioelektrikli arabalarElektrikli otomobillerhibrit arabalarhibrit otomobilleroto karşılaştıroto karşılaştırmaotomobilotomobil fiyatotomobil fiyatlarıotomobil karşılaştırmaotomobil modelleriyeni Alfa Romeo StelvioYeni Alfa Romeo Stelvio FiyatlarıYeni Alfa Romeo Stelvio Modelleri

Recent Posts

Audi RS 5 Sportback Teknik Özellikleri

Audi RS 5 Sportback Teknik Özellikleri Audi RS 5 Sportback Teknik Özellikleri TFSI quattro tiptronic…

12 saat ago

2023 Audi RS 5 Sportback Fiyatları

2023 Audi RS 5 Sportback Fiyatları TFSI quattro tiptronic Teknik veriler   Motor gücü Silindir…

13 saat ago

Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri

Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri Advanced 40 TDI quattro S…

14 saat ago

2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları

2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları 2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları advanced 40 TDI quattro S…

15 saat ago

2023 Audi A5 Sportback Fiyatları

2023 Audi A5 Sportback Fiyatları 2023 Audi A5 Sportback Fiyatları Advanced 40 TDI quattro S…

16 saat ago

Audi A5 Coupe Teknik Özellikleri

Audi A5 Coupe Teknik Özellikleri Advanced 40 TDI quattro S tronic Teknik veriler Motor gücü…

17 saat ago