Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi 2022

Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi 2022

Dacia Sandero

ModelDonanım
SanderoComfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg
Sandero StepwayComfort 1.0 Turbo 90 bg
Sandero StepwayComfort 1.0 Turbo ECO-G 100 bg
Sandero StepwayPrestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bgDacia Fiyat Listesi Kasım 2022

ModelDonanımFiyat
SANDEROComfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg442.000 ₺
SANDERO STEPWAY

Comfort 1.0 Turbo 90 bg433.900 ₺
SANDERO STEPWAY

Comfort 1.0 Turbo ECO-G 100 bg446.900 ₺
SANDERO STEPWAY

Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg509.000 ₺
YENİ SANDEROEssential Tce 90 bg CVT458.000 ₺
YENİ SANDERO STEPWAYEssential Stepway Tce 90 bg450.000 ₺
YENİ SANDERO STEPWAYEssential Stepway Eco-G 100 bg463.000 ₺
YENİ SANDERO STEPWAYEssential Stepway Tce 90 bg CVT508.900 ₺
YENİ SANDERO STEPWAYExpression Stepway Tce 90 bg CVT526.900 ₺
DUSTER
Comfort 1.0 Turbo 90 bg 4×2466.000 ₺
DUSTER
Comfort ECO- G Turbo 100 bg 4×2516.000 ₺
DUSTER
Prestige ECO- G Turbo 100 bg 4×2535.000 ₺
DUSTER
Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4×2599.900 ₺
DUSTER
Comfort 1.3 Turbo 150 bg 4×4559.000 ₺
DUSTER
Comfort 1.5 Blue dCi 115 bg 4×2564.000 ₺
DUSTER
Comfort 1.5 Blue dCi 115 bg 4×4685.000 ₺
DUSTER
Prestige Plus 1.3 Turbo 150 bg EDC 4×2645.000 ₺
YENİ DUSTEREssential TCe 90 bg513.900 ₺
YENİ DUSTEREssential ECO- G 100 bg540.000 ₺
YENİ DUSTERExpression ECO- G 100 bg560.000 ₺
YENİ DUSTEREssential TCe 150 bg 4×4618.000 ₺
YENİ DUSTEREssential TCe 150 bg EDC625.000 ₺
YENİ DUSTERJourney TCe 150 bg EDC672.900 ₺
YENİ DUSTEREssential Blue dCi 115 bg 4×4690.000 ₺
YENİ JOGGEREssential Turbo 110 bg 7 koltuklu555.000 ₺
YENİ JOGGEREssential Turbo ECO-G 100 bg 7 koltuklu603.900 ₺
YENİ JOGGERExpression Turbo 110 bg 7 koltuklu603.900 ₺
YENİ JOGGERExpression Turbo ECO-G 100 bg 7 koltuklu608.900 ₺
YENİ JOGGERExtreme Turbo 110 bg 7 koltuklu634.000 ₺
YENİ JOGGERExtreme Turbo ECO-G 100 bg 7 koltuklu649.000 ₺

Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi

Dacia Sandero Stepway Fiyatları

Fiyatn.com binlerce ürün ve mağazanın yer aldığı, alışveriş standartlarına yenilikler getirmek için 2020 yılında kurulmuştur. Alışverişi, hem müşterilerimiz hem de mağazalarımız için daha kolay hale getiriyor, her iki taraf için de güvenli ve interaktif bir süreci garanti ediyoruz.

Memnuniyetinizi garanti eden bazı harika özelliklerimiz var!

Ürünleri uluslararası standartları baz alarak kategorilere ayırır, öne çıkan özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimleriyle satın alma öncesi için çeşitli bilgiler sunarız. Geçmişe dönük fiyatları görebilir, farklı satıcıların aktif fiyatlarını tek noktada görerek seçim yapmanızı kolaylaştırırız.
Fiyat Alarmı?
Fiyatn.com ile ihtiyacınız olan ürünü bütçeniz doğrultusunda seçebilmenizi mümkün kılmak için de fiyat alarmı yeniliğini sunuyoruz. Bu sayede ürün fiyatı düşer veya istediğiniz seviyeye gelirse bildirim alabilirsiniz.

Özel Teklifler?
Mağazalarımız özel günlerin dışında da promosyonlar sunabilir. Böylece sadece en iyi fiyatı almakla kalmaz, bunun yanında promosyonun avantajlarından da faydalanırsınız. Avantajları Fiyatn.com anasayfasından veya favorilerinize eklediğiniz mağazaların size göndereceği bildirimlerden takip edebilirsiniz.

Flaş İndirimler?
Fiyatn.com mağazalarıyla anlaşmalı olarak gün içinde çeşitli ürünlerde flaş indirimler sunabilir. Fiyatn.com anasayfası üzerinden takip edebileceğiniz bu indirimler sadece stok ve süre sınırlıdır; ihtiyacınız kadar almakta özgürsünüz.

Yenilikler Yakında!
Fiyatn.com mobil uygulaması bazı benzersiz özellikleriyle tasarlanmaya devam ediyor. E-posta bildirimlerinizi açarak süreci takip edebilirsiniz. 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Fiyatn.com sorumlu değildir. Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Fiyatn.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Fiyatn.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Fiyatn.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Fiyatn.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Fiyatn.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Fiyatn.com markası ve diğer markalar, www.fiyatn.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Fiyatn.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Fiyatn.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

“Ürünleri nasıl karşılaştırırım?”

Bir ürün sayfasında “karşılaştırma listesi ekle” butonunu kullanarak birden fazla ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünleri ana menüde yer alan karşılaştırma listesi ikonuna tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Üstelik tüm özellikleri tek tek karşılaştırmak zorunda değilsiniz. “Sadece farkları göster’ i işaretleyerek sadece farklılıkları görüntüleyebilirsiniz.

Fiyatn ile ∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
1.
Karşılaştırın
İhtiyacınız olan ürünü rakipleriyle karşılaştırın
İhtiyacınız olan özelliklerden emin olmak için rakipleri devreye sokun. Belki daha uygun fiyata daha iyisini bulabilirsiniz.
2.
En İyi Fiyatı Bulun
Burada bir ürünün birden çok satıcı vardır
Her satıcı, ürünlerini istediği fiyatta satmakta özgürdür. Siz de öylesiniz. Aynı ürüne neden daha fazla veresiniz?
3.
Tadını Çıkarın
En iyi fiyattan sipariş vermenin tadını çıkarın
Sipariş verdiğiniz ürünlerin satıcılarını sürekli denetler, her alışverişten memnun kalmanızı garanti ederiz.
Paranız Cebinizde Kalsın
Karşılaştırarak, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ödemekten kaçınabilirsiniz. Üstelik aynı ürün için her zaman daha iyi bir fiyat teklifimiz vardır.
Kapsamlı Arama
Fiyatı dışında kullanım deneyimi ve değerlendirmeleri biz de önemsiyoruz. Bu yüzden fiyatn aramaları ürün hakkında türlü içerikleri de kapsar.
Türkiye’nin ∩ çok tercih edilen tedarikçi ve satıcıları arasına katılın!
Ürün İncelemeleri
İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz ∩ trend ürünleri inceliyoruz. Mutlaka göz atın!
Fırsatlar için abone olun
Fırsat kuponları, indirimleri ve kampanyaları içerir. İstenildiğinde iptal edilebilir.
Haftanın ∩ iyi Fırsatları
Fiyatn ile binlerce ürünü en uygun fiyata satın alır, hep kazançlı çıkarsınız!
∩ İyi Ürün ∩ İyi Fiyata
Fiyatn’le her zaman kazanırsınız!
Ürünleri karşılaştır, en iyi fiyatı bul ve siparişinin tadını çıkar.

İşte bu kadar basit!

‘n’ Yeniler Geldi
YILBAŞI ALIŞVERİŞLERİ BAŞLASIN!
2022’E GİRMEDEN ‘N’ İYİ FIRSATLARDAN DOYASIYA FAYDALANIN
SİZE ÖZEL
İNDİRİM KUPONLARI
KAZANMAYA BAŞLAYIN!

 

carmen

Tags: 0 km Sandero Stepway0 km Sandero Stepway Fiyatı0 km Sandero Stepway Fiyatları2022 otomobil fiyatları2022 otomobil modelleriaraba değeriaraba fiyatlarıaraba haberleriaraba karşılaştıraraba karşılaştırmaaraba markalarıaraba modelleriaraba modelleri ve fiyatlarıaraba yorumaraba yorumlarıelektrikli arabalarElektrikli otomobillerelektrikli Sandero Stepwayhibrit arabalarhibrit otomobilleroto karşılaştıroto karşılaştırmaotomobilotomobil fiyatotomobil fiyatlarıotomobil karşılaştırmaotomobil modelleriSandero StepwaySandero Stepway 2022Sandero Stepway bagaj hacmiSandero Stepway deposu kaç litreSandero Stepway dizel otomatikSandero Stepway dizel yakıt tüketimiSandero Stepway donanım paketleriSandero Stepway fiyatSandero Stepway fiyat listesiSandero Stepway FiyatıSandero Stepway fiyatlarıSandero Stepway full paketSandero Stepway hangi segmentSandero Stepway iç dizaynSandero Stepway incelemeSandero Stepway jantSandero Stepway jant modelleriSandero Stepway jant ölçüsüSandero Stepway kaç kiloSandero Stepway kaç paraSandero Stepway kampanyaSandero Stepway liste fiyatıSandero Stepway modelleriSandero Stepway Modelleri ve FiyatlarıSandero Stepway motorSandero Stepway Motor SeçenekleriSandero Stepway nasılSandero Stepway ne kadarSandero Stepway ne kadar yakarSandero Stepway ölçüleriSandero Stepway otomatikSandero Stepway otomatik yorumSandero Stepway ötv indirimiSandero Stepway ötv'siz fiyatıSandero Stepway özellikleriSandero Stepway Paket SıralamasıSandero Stepway renkleriSandero Stepway şanzımanSandero Stepway SUV FiyatlarıSandero Stepway SUV ModelleriSandero Stepway teknik özellikleriSandero Stepway uzunlukSandero Stepway yakıt tüketimiSandero Stepway yeni kasaSandero Stepway yorumlaryeni Sandero StepwayYeni Sandero Stepway FiyatlarıYeni Sandero Stepway Modelleri

Recent Posts

2023 Audi RS 5 Sportback Fiyatları

2023 Audi RS 5 Sportback Fiyatları TFSI quattro tiptronic Teknik veriler   Motor gücü Silindir…

8 dakika ago

Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri

Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri Audi A5 Cabrio Teknik Özellikleri Advanced 40 TDI quattro S…

1 saat ago

2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları

2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları 2023 Audi A5 Cabrio Fiyatları advanced 40 TDI quattro S…

2 saat ago

2023 Audi A5 Sportback Fiyatları

2023 Audi A5 Sportback Fiyatları 2023 Audi A5 Sportback Fiyatları Advanced 40 TDI quattro S…

3 saat ago

Audi A5 Coupe Teknik Özellikleri

Audi A5 Coupe Teknik Özellikleri Advanced 40 TDI quattro S tronic Teknik veriler Motor gücü…

4 saat ago

Audi A4 Allroad Quattro Teknik Özellikleri

Audi A4 Allroad Quattro Teknik Özellikleri 40 TDI quattro S tronic Teknik veriler   Motor…

5 saat ago