Kategoriler: Uncategorized

Gano Excel Üyelik ve Sponsor Kodu

Gano Excel Üyelik ve Sponsor Kodu

Gano Excel Bayilik Şartları Nelerdir ?

  • TC vatandaşı olmak,
  • Daha önce Gano Excel Üyesi olmamak
  • e-mail adresi sahibi olmak

Üyelik tamamen ücretsiz ve % 100 güvenlidir.

 

Gano Excel’ e üyeliğinizin tamamlanması için öncelikle bir sponsor kodunuz olması gerekmektedir.  Üyelik iki şekilde yapılmaktadır;

  1. Sponsorlar aracılığı ile
  2. Gano Excel direkt kayıt

her iki durumda da sponsor koduna gerekmektedir.

 

TR8852451 Sponsor kodunu kullanarak üye olabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linki tıklayarak TR8852451 Sponsor kodu ile https://turkey.ganoexcel.com/GanoOnlineRegistration/ üye olabilirsiniz

  • Üyelik tamamen ücretsizdir

Gano Excel Üyelik ve Sponsor Kodu

 

Gano Excel Nedir ?

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. dünyanın dört bir yanında, sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan, köklü ve öncü şirketlerden biridir.
1983 yılında temelleri atılan şirketin, 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda, 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

Gano Excel ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma Lucidum özlerinden üretmektedir.
Gano Excel Ürünlerinin temel hammaddesi olan “Ganoderma Lucidum Mantarını” %100 organik olarak Malezya’nın Kedah eyaletindeki kendi çiftliklerinde, yetiştirmektedir.
Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir. 

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller,
Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli, her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn. Bhd. yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimi ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. ”Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında, %100 yabancı sermayeli başlamıştır. Firmanın uluslararası genel merkezinin yer aldığı Malezya’da 100’ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğu için bugün itibariyle, ülkemizde 18 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır.

Orijinal Gano Excel ürünleri, doğal ve bitkisel içeriği ile zayıflamak isteyenler için de çok ideal ürünlerdir. Güvenilir ve hızlı sonuç üretmesi nedeniyle büyük bir kullanıcı kitlesinin kullanım ve ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca bayanların hatta erkeklerinde cilt bakımında da aktif olarak kullanılmaktadır. İçeriğindeki özel maddeler cilt üzerinde oluşmuş yaraların ve lekelerin hızlıca iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Başlıca Gano Excel ürünleri;
Takviye gıda kapsülleri: Gano cordy, Reishi Gold, Excellium Gold, Ganoderma

İçecek Grubu: Ganocafe Classic, Gano Cafe 3 in 1 (3’ü 1 arada), Gano Mocha, Gano schokolade (3’ü 1 arada Çikolata) , Oleaf Gano Rooibos Drink (Gono Çay), Ganocafe Hazelnut (Fındıklı kahve), Oleaf Gano Reebustee, Gano Süprano,

Luvoco Grubu : Luvovo Classic, Luvoco Raffinato, Luvoco Amoroso

Kişisel Bakım ürünleri: Gano Soap (Keçi sütü sabun), Gano Transparent soap (Gano transparan sabun), Gano Reishi-misty Sprey

Ürün tarihi olarak; 4000 yıldan fazla geçmişi olan Ganoderma ürünü, öncelerde yalnızca Çin imparatorlarının ve ailelerinin kullanımına hastı ve eğerki halk bu özel ve nadir bitkiyi kullanırsa cezalandırılıyordu. Ölümsüzlük mantarı olarak da bilinen Reishi Mantarı, şeker (diabet) hastalığından, kansere kadar, eklem ve dolaşım rahatsızlıklarından, Onkoloji hastalarının kemoterapi zararlarının etkisini azaltılmasına kadar tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır.

** Gano Excel ürünleri ilaç değildir, Bitkisel ve etkili takviye gıdalardır.

** Ürünlerimizi sitemizden direkt satın alabileceğiniz gibi, üye olarak hem indirimli satın alabilir hem de ailemize katılarak gelir sağlayabilirsiniz.

En kısa özetiyle Ganoderma Lucidum, Uluslararası Gano Excel İnternational firmasının 12 yılı aşkın ARGE çalışmalarından sonra 25 yıldır dünyanın 110 den fazla ülkesinde insanların kullanımına sunduğu, %100 organik üretim gıda takviyesidir. Halk arasında diğer bir adı ile daha çok bilinen adıyla Kırmızı Reishi Mantarıdır. Gano Excel Ganoderma ürününü diğer Reishi Mantarlarından ayıran en büyük özellik yaklaşık 400 türe yakın çeşidi olan bu Reishi mantarından içinde en yüksek aktif bileşene sahip, 6 adenin 12 yılı aşkın Arge ile özel ve eşsiz kombinasyonu harmanlamasıyla Gano Excel Ganoderma Lucidum muhteşem ürünü ortaya çıktı. Dünyada başka bir orijinal eşi olmayan bu formül Gano Excel Ganoderma Lucidum’u alanında dünyanın 1 numaralı Network organizasyonu yapmaktadır.

Sizde bu muhteşem organizasyonun içinde yer alarak, ürünlerden hemen faydalanabilmek ve hatta başka hayatlara dokunarak hem maddi hem manevi güzellikler yaşamak için hemen ücretsiz ve tamamen güvenli üyelik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Gano Excel orijinal ürünleri, doğal ve bitkisel içeriği ile zayıflamak isteyenler için de çok ideal ürünlerdir. Güvenilir ve hızlı sonuç üretmesi nedeniyle büyük bir kullanıcı kitlesinin kullanım ve ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca bayanların hatta erkeklerinde cilt bakımında da aktif olarak kullanılmaktadır. İçeriğindeki özel maddeler cilt üzerinde oluşmuş yaraların ve lekelerin hızlıca iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

 

** Üyelik tamamen ücretsizdir
Gano Excel Nedir ?
carmen

Yeni gönderiler

Fiat Scudo Fiyat Listesi 2023

Fiat Scudo Fiyat Listesi 2023 Fiat Ticari Fiyat Listesi 2023 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim…

2 ay Önce

BMW X3 Fiyat Listesi 2023

BMW X3 Fiyat Listesi 2023 Yeni BMW X3 sDrive20i X-Line Benzin 170 hp 2.151.700 TL…

3 ay Önce

BMW X2 Fiyat Listesi 2023

BMW X2 Fiyat Listesi 2023 BMW X2 sDrive18i M Sport Benzin 140 hp 1.355.300 TL…

3 ay Önce

BMW X1 Fiyat Listesi 2023

BMW X1 Fiyat Listesi 2023 Yeni BMW X1 sDrive18i X-Line Otomatik Benzin 136 bg 1.642.000…

3 ay Önce

Fiat Ulysse Fiyat Listesi 2023

Fiat Ulysse Fiyat Listesi 2023 Fiat Ticari Fiyat Listesi 2023 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim…

3 ay Önce

Audi RS 5 Sportback Fiyat Listesi 2023

Audi RS 5 Sportback Fiyat Listesi 2023 A5 Cabrio 45 Turbo FSI quattro 265 hp…

4 ay Önce